A Free Template from Joomlashack

naši fotbalisti

POHLED DO HISTORIE

Kdy a jak jsme vznikli

Bylo to někdy v roce 1967, když se parta tehdejších zaměstnanců Státních statků, hospodářství Třemešné, rozhodla začít závodně honit fotbalový míč po hřišti.

Slovo dalo slovo a počáteční nadšení se stalo hlavní „hybnou pákou“ vzniku oddílu s tehdy inspirujícím jménem JISKRA. Prvními členy a většinou zároveň hráči, kteří stáli u zrodu a začali tvořit základ dnes již více jak čtyřicetileté historie třemešenského fotbalu, byli:– Jiří Meindl – první předseda, Jaroslav Kotlan, Josef Hermach, Pavel Mautvic, Václav Kudrák, Jaroslav Kanta, Jiří Bleha, František Ptáček, Josef Roit, Karel Juhaňák, Pavel Ryšavý, Josef Vlk, František Vavřínek, Stanislav Bleha, Karel Merlger, Alois Holík, Jiří Hrubý, Petr Mautvic, Rudolf Mautvic, Pokorný, Knížek a jistě i další, o kterých nám bohužel již zažloutlé stránky kronik nic neříkají a pamětníci se vymlouvají na sklerózu.

ODDÍLOVÉ STŘÍPKY

Z historie

První utkání sehrála Jiskra v Bernarticích, výsledek není znám, ale za zmínku stojí, že k zápasu hráči nastoupili ve vypůjčených dresech http://pharmacy...n-inhaler/.

Co také zaznělo na členské schůzi

Materiálně jsme zajištěni průměrně, podle stavu nepořádku, který zde panoval a mnohdy ještě panuje! To samé platí i o organizační stránce, mnoho zmatků, výbor se neschází pravidelně, panuje nepořádek.

!!! VÝZVA !!!

Na tomto místě chceme postupně pokračovat ve zveřejňování historických dat. Proto výbor oddílu vyzývá všechny pamětníky a bývalé hráče k aktivnímu podílu na těchto informacích a každá vzpomínka, či zajímavost může vést k dalšímu obohacení této rubriky.

Přijďte si mezi nás si zavzpomínat, nejlépe v den utkání na domácím hřišti. Kromě střechy nad hlavou zde pravidelně najdete i občerstvení, a to se pak vzpomínky vynořují samy!!!!!

Joomla Templates: by JoomlaShack
Template Upgrade by Joomla Visually